Haber

10. Eker I Run “Koşuyoruz” mottosuyla gerçekleştirilecek.

Eker I Run, Cumhuriyetin 100. yıl coşkusu ve 10. yıl heyecanı ile yola çıktı.

Eker Süt İşleri’nin spor ve fitness sevgisini artırmak amacıyla düzenlediği Eker I Run, 10. yılının heyecanını yaşıyor. 10 yıl önce 750 kişi ile başlayan ve gelinen aşamada 3 bin 500 kişinin katılımıyla dev bir koşu şenliğine dönüşen Eker I Run, 1 Ekim Pazar günü Bursa’da yapılacak. “Koşuyoruz” mottosuyla gerçekleştirilecek olan 10. Eker I Run’ın konsepti bir manifesto videosu ile paylaşıldı. Cumhuriyetin 100. yıl coşkusu ve 10. yıl heyecanıyla çekilen Eker Koşar videoda hayatın tüm renklerini kucaklıyor; Gerçeğin yeni başlangıçlara, uyum ve şenliğe koştuğu vurgulanmıştır.

Sağlıklı yaşam, spor, eğlence ve yetkinliği bir araya getiren Eker I Run, 10. yılına ulaşarak koşu ekosisteminin vazgeçilmez organizasyonlarından biri haline geldi. 10. yılında daha büyük bir heyecanın yaşandığı Eker I Run, 1 Ekim 2023 Pazar günü Bursa’da yapılacak.

Profesyonel koşuculardan kurumsal takımlara, yeni başlayanlardan çocuklara kadar farklı profillerden katılımcılara açık olan Eker I Run’ın yeni mottosu bir manifesto videosu ile paylaşıldı. 2014 yılından bu yana kesintisiz çalışan Eker I Run; 10. yıl heyecanı ve Cumhuriyetin 100. yıl coşkusu ile bir kez daha yola çıktığı söylendi. Hayatın tüm renklerini içinde barındıran, Cumhuriyet değerleri ile bir koşudan çok büyük bir festivale dönüşen etkinlikte; umuda, düzene, hayallere, eğlenceye koştuğu söylendi.

Kayıtlar başladı

Kayıt sürecini başlatan 10. Eker I Koşusu kapsamında; 42K Maraton, 15K ve 5K yarışlarının yanı sıra Küçük Adımlar Koşusu ve Paten Yarışı da yapılacak. Eker I Run organizasyonunun en anlamlı etkinliklerinden biri olan Yardım Koşusu’nda Adım Adım ile birlikte sivil toplum kuruluşlarının toplumsal değer yaratan projelerine bağış toplanacak ve bu projeler için kaynak yaratılacak. .

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu